Wrocaw - Portal informacyjny. Aktualności i informacje lokalne z miasta i powiatu. BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa
 
Poniedziałek, 25 marca 2019
Wybierz miasto na mapie

Przedszkola

Przedszkole nr 1 Planeta Uśmiechu

Przedszkole nr 2

Przedszkole nr 3 Wesoła Trójeczka

Przedszkole nr 4

Przedszkole nr 6 Nad Odrą

Przedszkole nr 7 im. Króla Maciusia I

Przedszkole nr 8 z oddziałami integracyjnymi

Przedszkole nr 9

Przedszkole nr 10

Przedszkole nr 11

Przedszkole Integracyjne nr 12 im. Diany, Księżnej Walii

Przedszkole nr 13

Przedszkole nr 18 Wiolinek

Przedszkole nr 21

Przedszkole nr 22 Muchoborek

Przedszkole nr 25

Przedszkole nr 27 Skrzaty

Przedszkole nr 28 Fantazja

Przedszkole nr 29 z oddz.integracyjnymi

Przedszkole nr 30 Bajlandia

Przedszkole nr 31 im. Janiny Porazińskiej

Przedszkole nr 33 Staromiejskie

Przedszkole nr 34

Przedszkole nr 35 Tęczowy Domek

Przedszkole nr 36 im. Wandy Chmielowskiej

Przedszkole nr 41 im. Jana Pawła II

Przedszkole nr 43

Przedszkole nr 47 Leśny Ludek

Przedszkole nr 48

Przedszkole nr 49 im. Tysiąclecia Miasta Wrocławia

Przedszkole nr 50 Mały Kolejarz

Przedszkole nr 51

Przedszkole nr 52 Gołąbki Pocztowe

Przedszkole nr 54 Pod Kasztanami

Przedszkole nr 55

Przedszkole nr 56 Niezapominajka

Przedszkole nr 57 Mały Książę

Przedszkole nr 58

Przedszkole nr 59 U Krasnala pod Narcyzem

Przedszkole nr 61

Przedszkole nr 62 Stumilowy Las

Przedszkole nr 63

Przedszkole nr 64 Ekoludek

Przedszkole nr 65 Pod Wesołym Koziołkiem

Przedszkole nr 66 Bajkolandia

Przedszkole Integracyjne nr 68 im. Roku 2000

Przedszkole nr 69

Przedszkole nr 70 Tęczowa Kraina

Przedszkole nr 71 Chatka Małego Skrzatka

Przedszkole nr 73

Przedszkole nr 74 Mały Piekarczyk

Przedszkole nr 77 Tęczowe Siódemki

Przedszkole nr 79

Przedszkole nr 80 Zielona Dolinka

Przedszkole nr 82

Przedszkole nr 84

Przedszkole nr 87 Wrocławskie Dzieciaki

Przedszkole nr 88

Przedszkole Integracyjne nr 89 im. Juliana Tuwima

Przedszkole nr 90 im. Lucyny Krzemienieckiej

Przedszkole nr 91 Nasz Domek

Przedszkole nr 92

Przedszkole Integracyjne nr 93 im. Jana Brzechwy

Przedszkole nr 94 Plastusiowy Domek

Przedszkole nr 95

Przedszkole nr 96

Przedszkole nr 97 z oddziałami integracyjnymi

Przedszkole nr 99

Przedszkole nr 100

Przedszkole nr 102

Przedszkole nr 104 Na Misiowej Polanie

Przedszkole nr 105 Szczepinek

Przedszkole nr 106 im. Heleny Bechlerowej

Przedszkole nr 107 Słoneczko

Przedszkole nr 108

Przedszkole nr 109 z oddziałami integracyjnymi

Przedszkole nr 110 Domek Krasnoludków

Przedszkole nr 113 Akademia Przedszkolaka

Przedszkole nr 115

Przedszkole nr 117 Fiołkowa Kraina

Przedszkole nr 119 Zielona Łąka

Przedszkole nr 121 Zielone Przedszkole

Przedszkole nr 122 Wesoła Gromadka

Przedszkole nr 123

Przedszkole nr 124 im. Marii Konopnickiej

Przedszkole Integracyjne nr 125 im. Janusza Korczaka

Przedszkole nr 126 Różanka

Przedszkole nr 130 im. Bolka i Lolka

Przedszkole nr 131

Przedszkole nr 133

Przedszkole nr 136 Mały Sportowiec

Przedszkole nr 140 Pod Platanem

Przedszkole nr 141 im. Marii Kownackiej

Przedszkole nr 146 Wyspa Dzieci

Przedszkole nr 147

Przedszkole nr 148

Przedszkole nr 149 Tęczowa Polanka

Przedszkole nr 150 Wesołe Nutki

Przedszkole Specjalne dla dzieci upośledzonych umysłowo w stopniu umiarkowanym i znacznym

Szkoły Podstawowe

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Dąbrowskiej

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Sucharskiego

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mariusza Zaruskiego

Szkoła Podstawowa nr 8 im.Józefa Piłsudskiego

Szkoła Podstawowa nr 9 im. Wincentego Pola

Szkoła Podstawowa nr 10 im. Bolesława Krzywoustego

Szkoła Podstawowa nr 12 im. Marii Skłodowskiej-Curie

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Księżnej Jadwigi Śląskiej

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Prof. Stanisława Kulczyńskiego

Szkoła Podstawowa nr 18 im. Bolesława Drobnera

Szkoła Podstawowa nr 19 im. Bolesława Chrobrego

Szkoła Podstawowa nr 20

Szkoła Podstawowa nr 21 im. Mieszka I

Szkoła Podstawowa nr 22

Szkoła Podstawowa nr 23 im. Gen. Stefana "Grota" Roweckiego

Szkoła Podstawowa nr 24

Szkoła Podstawowa nr 25 im. Franciszka Juszczaka

Szkoła Podstawowa nr 26 im. Piastów Śląskich

Szkoła Podstawowa nr 27

Szkoła Podstawowa nr 28 im. Generała Leopolda Okulickiego

Szkoła Podstawowa nr 30 im. Wojsk Obrony Powietrznej Kraju

Szkoła Podstawowa nr 34

Szkoła Podstawowa nr 36 im. Bohaterów Westerplatte

Szkoła Podstawowa nr 37 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

Szkoła Podstawowa nr 38

Szkoła Podstawowa nr 39 im. Księdza Jana Twardowskiego

Szkoła Podstawowa nr 40 im. Prof. Bolesława Iwaszkiewicza

Szkoła Podstawowa nr 42 z Oddz.Specj.dla Niedost.Społ.

Szkoła Podstawowa nr 43 z Oddziałami Integracyjnymi

Szkoła Podstawowa nr 44 im. Jana III Sobieskiego

Szkoła Podstawowa nr 45 im. Janusza Kusocińskiego

Sportowa Szkoła Podstawowa nr 46 im. Polskich Olimpijczyków

Szkoła Podstawowa nr 47

Szkoła Podstawowa nr 50

Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II

Szkoła Podstawowa nr 53

Szkoła Podstawowa nr 58 im. Wandy Rutkiewicz

Szkoła Podstawowa nr 61 im. Janusza Korczaka

Szkoła Podstawowa nr 63 im. Anny Jasińskiej

Szkoła Podstawowa nr 64 im. Władysława Broniewskiego

Szkoła Podstawowa nr 65 im. Bertolta Brechta

Szkoła Podstawowa nr 67

Szkoła Podstawowa nr 68 im. II Tysiąclecia Wrocławia

Szkoła Podstawowa nr 71 im. Leona Kruczkowskiego

Sportowa Szkoła Podstawowa nr 72 im. Władka Zarembowicza

Szkoła Podstawowa nr 73 im. Generała Władysława Andersa

Szkoła Podstawowa nr 74 im. Prymasa Tysiąclecia

Szkoła Podstawowa nr 75 im. Henryka Sienkiewicza

Szkoła Podstawowa nr 76 z oddz.sport.im. I Armii Wojska Polskiego

Szkoła Podstawowa nr 78 im. Mikołaja Kopernika

Szkoła Podstawowa nr 80 im. Tysiąclecia Wrocławia

Szkoła Podstawowa nr 82 im. Budowniczych Wrocławia

Szkoła Podstawowa nr 83 im. Jana Kasprowicza

Szkoła Podstawowa nr 84 im. Ruchu Obrońców Pokoju

Szermiercza Sportowa Szkoła Podstawowa nr 85

Szkoła Podstawowa nr 90 im. Prof. Stanisława Tołpy

Szkoła Podstawowa nr 91 im. Orląt Lwowskich

Szkoła Podstawowa nr 93 im. Tradycji Orła Białego

Szkoła Podstawowa nr 95 im. Jarosława Iwaszkiewicza

Szkoła Podstawowa nr 96 im. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 97 im. Jana Brzechwy

Szkoła Podstawowa nr 98 im. Piastów Wrocławskich

Szkoła Podstawowa nr 99 im. Tadeusza Kościuszki

Szkoła Podstawowa nr 107 im. Piotra Włostowica

Szkoła Podstawowa nr 108 im. Juliana Tuwima

Szkoła Podstawowa nr 109 im. Edwarda Dembowskiego

Szkoła Podstawowa nr 113 im.Adama Rapackiego

Szkoła Podstawowa nr 118 im. Płk Pilota Bolesława Orlińskiego

Terapeutyczna Szkoła Podstawowa nr 119

Szkoła Podstawowa Specjalna nr 48 dla Dzieci Słabosłyszących

Szkoła Podstawowa Specjalna nr 86 dla Niedostosowanych Społecznie

Szkoła Podstawowa Specjalna nr 87

Szkoła Podstawowa Specjalna nr 88 dla Niedostosowanych Społecznie

Szkoła Podstawowa Specjalna nr 100 dla Niepełnosprawnych Ruchowo

Szkoła Podstawowa Specjalna nr 101 dla Uczniów z Zaburzeniami Psychicznymi i Przewlekle Chorych

Szkoła Podstawowa Specjalna nr 102 dla Uczniów z Autyzmem

Szkoła Podstawowa Specjalna nr 103

Szkoła Podstawowa Specjalna nr 104

Szkoła Podstawowa Specjalna nr 111

Szkoła Podstawowa Specjalna nr 115

Szkoła Podstawowa Specjalna nr 116 dla Uczniów z Dziecięcym Porażeniem Mózgowym

Szkoła Podstawowa Specjalna nr 120 dla Uczniów z Zaburzeniami Psychicznymi i Przewlekle Chorych

Szkoła Muzyczna I Stopnia nr 2

Ogólnokształcaca Szkoła Muzyczna I Stopnia nr 2 im. Fryderyka Chopina

Szkoła Muzyczna I Stopnia nr 3

Ogólnokształcaca Szkoła Muzyczna I Stopnia nr 3

Gimnazja

Gimnazjum nr 1 im. Hugona Dionizego Steinhausa

Gimnazjum nr 2 im. Józefa Mackiewicza

Gimnazjum nr 3

Gimnazjum nr 4 im. Ojca Świętego Jana Pawła II

Gimnazjum nr 5 im. Cypriana Kamila Norwida

Gimnazjum nr 6

Gimnazjum nr 7 im. Tradycji Herbu Wrocławia

Gimnazjum nr 8

Gimnazjum nr 9 im. Św. Jadwigi Śląskiej

Gimnazjum nr 10 z Oddziałami Dwujęzycznymi

Gimnazjum nr 11 im. Stefana Batorego

Gimnazjum nr 12

Gimnazjum nr 13 im. Unii Europejskiej

Gimnazjum nr 14 im. Hugona Kołłątaja

Gimnazjum nr 15

Gimnazjum nr 16 im. Andrzeja Waligórskiego

Gimnazjum nr 17 im. ks. Jana Twardowskiego

Gimnazjum nr 18 im. Armii Krajowej

Gimnazjum nr 19 im. Zbigniewa Herberta

Gimnazjum nr 20 im. Prof. Alfreda Jahna

Gimnazjum nr 21

Gimnazjum nr 22 im. Lothara Herbsta

Gimnazjum nr 23 im. Wandy Rutkiewicz

Gimnazjum nr 24 im. Janusza Korczaka

Gimnazjum nr 25 im. Władysława Kopalińskiego

Gimnazjum Dwujęzyczne nr 26

Gimnazjum nr 27 im. Ossolineum

Gimnazjum nr 28 im. Kawalerów Orderu Orła Białego

Gimnazjum nr 29 im. Konstytucji 3 Maja

Gimnazjum nr 30 im. Polonii Francuskiej

Gimnazjum nr 31

Gimnazjum nr 34

Gimnazjum nr 37

Gimnazjum nr 38

Gimnazjum nr 39

Gimnazjum nr 40 im. Noblistów Polskich

Gimnazjum Dwujęzyczne nr 48

Gimnazjum nr 4 z oddziałami dwujęzycznymi

Gimnazjum Integracyjne nr 50

Gimnazjum dla Dorosłych

Gimnazjum Specjalne nr 42 dla Niedostosowanych Społecznie

Gimnazjum Specjalne nr 43 dla Niedostosowanych Społecznie

Gimnazjum Specjalne nr 44 dla Niedostosowanych Społecznie

Gimnazjum Specjalne nr 45 dla Uczniów z Zaburzeniami Psychicznymi i Przewlekle Chorych

Gimnazjum Specjalne nr 46 dla Niesprawnych Ruchowo

Gimnazjum Specjalne nr 47 dla Uczniów z Zaburzeniami Psychicznymi i Przewlekle Chorych

Gimnazjum Specjalne nr 51 dla Dzieci Słaboszłyszących

Gimnazjum Specjalne nr 52 dla Uczniów z Dziecięcym Porażeniem Mózgowym

Gimnazjum Specjalne nr 54

Gimnazjum Specjalne nr 55

Gimnazjum Specjalne nr 56

Gimnazjum Specjalne nr 57

Gimnazjum Specjalne nr 58 dla Uczniów z Autyzmem

Szkoły Średnie

Liceum Ogólnokształcące nr I

Liceum Ogólnokształcące nr II im. Piastów Śląskich

Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza

Liceum Ogólnokształcące nr IV im. Stefana Żeromskiego

Liceum Ogólnokształcące nr V im. Gen. Jakuba Jasińskiego

Liceum Ogólnokształcące nr VI im. Bolesława Prusa

Liceum Ogólnokształcące nr VII im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego

Liceum Ogólnokształcące nr VIII Bolesława Krzywoustego

Liceum Ogólnokształcące nr IX im. Juliusza Słowackiego

Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne nr IV

Liceum Ogólnokształcące nr X im. Stefanii Sempołowskiej

Liceum Ogólnokształcące nr XI im. Stanisława Konarskiego

Liceum Ogólnokształcące nr XII im. Bolesława Chrobrego

Liceum Ogólnokształcące nr XIII im. Aleksandra Fredry

Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej

Liceum Ogólnokształcące nr XV im. mjr Piotra Wysockiego

Liceum Ogólnokształcące nr XVI

Liceum Ogólnokształcące nr XVII im. Agnieszki Osieckiej

Liceum Ogólnokształcące nr XXI

Liceum Ogólnokształcące nr XXIV

Liceum Ogólnokształcące nr XXIX

Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi nr XXX

Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych nr I

Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych nr II

Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych nr I

Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych nr II

Liceum Ogólnokształcące nr XXXI dla Niepełnosprawnych Ruchowo

Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych

Liceum Plastyczne

Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego nr I

Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego nr II

Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 1 im. Polskich Zwycięzców Enigmy

Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 2

Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 3

Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 4

Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 5

Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 6

Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 7

Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 9

Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 10

Zasadnicza Szkoła Zawodowa dla Dorosłych

Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy nr 1

Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy nr 2 dla Uczniów z Autyzmem

Zasadnicza Szkoła Zawodowa Specjalna nr 12

Zasadnicza Szkoła Zawodowa Specjalna nr 13

Zasadnicza Szkoła Zawodowa Specjalna nr 14

Technikum nr 1 im. Kemala Mustafy Atatürka

Technikum nr 2

Technikum nr 3

Technikum nr 4

Technikum nr 5

Technikum nr 6

Technikum nr 7 im. Polskich Zwycięzców Enigmy

Technikum nr 8

Technikum nr 9

Technikum nr 10

Technikum nr 11

Technikum nr 12

Technikum nr 13

Technikum nr 14 z Oddziałami Integracyjnymi

Technikum nr 15 im. Marii Skłodowskiej-Curie

Technikum nr 16

Technikum dla Dorosłych nr 13

Technikum Uzupełniające nr 1

Technikum Uzupełniające nr 2

Technikum Uzupełniające nr 3

Technikum Uzupełniające nr 5

Technikum Uzupełniające nr 6

Technikum Uzupełniające nr 7

Technikum Uzupełniające nr 8

Technikum Uzupełniające nr 9

Technikum Uzupełniające dla Dorosłych nr 1

Technikum Uzupełniające dla Dorosłych nr 2

Technikum Uzupełniające dla Dorosłych nr 4

Technikum Uzupełniające dla Dorosłych nr 5

Technikum Uzupełniające dla Dorosłych nr 6

Technikum Uzupełniające dla Dorosłych nr 7

Technikum Uzupełniające dla Dorosłych nr 8

Technikum Uzupełniające dla Dorosłych nr 9

Technikum Uzupełniające dla Dorosłych nr 10

Technikum Uzupełniające Handlowe dla Dorosłych

Uczelnie Wyższe

Uniwersytet Wrocławski

Instytut Konfucjusza przy Uniwersytecie Wrocławskim

Politechnika Wrocławska

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Uniwersytet Przyrodniczy

Akademia Medyczna im. Piastów Śląskich

Akademia Sztuk Pięknych

Akademia Wychowania Fizycznego

Akademia Muzyczna im. K. Lipińskiego

Wyższa Szkoła Oficerska Wojsk Lądowych

Państwowa Wyższa Szkoła Teatralna im. L. Solskiego

Polska Akademia Nauk Odział we Wrocławiu

Instytut Immunologii i Terapii Doświadczalnej

Instytut Niskich Temperatur i Badań Strukturalnych

Międzynarodowe Laboratorium Silnych Pól Magnetycznych i Niskich Temperatur

Zakład Antropologii

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej. Oddział we Wrocławiu

Biuro Prognoz: (071) 348-73-37,

go to top