Listopad pełny atrakcji dla całej rodziny - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa
 
Niedziela, 18 sierpnia 2019
Wybierz miasto na mapie
Listopad pełny atrakcji dla całej rodziny
Data dodania: 2018-11-02 11:42:54
Listopad pełny atrakcji dla całej rodziny
Listopad pełny atrakcji dla całej rodziny Listopad pełny atrakcji dla całej rodziny
Źródło zdjęcia: teatrlalek.wroclaw.pl
W listopadzie przygotowaliśmy spektakle dla całej rodziny!

Zapraszamy m.in. na:
"Noc bez księżyca" na podstawie książkowego bestsellera Edgara Kereta i Shiry Geffen.
"Yemayę- KRÓLOWĄ MÓRZ" -wzruszającą baśń dla dzieci i dorosłych
w przepięknej scenografii,
"Piekło i Niebo" -wielokrotnie nagradzane przedstawienie o miłości, śmierci i tęsknocie,
"Co krokodyl jada na obiad?" -na podstawie opowiadań Rudyarda Kiplinga.

"Noc bez księżyca" | 5+
Gdy zapada noc, robi się ciemno. Bardzo ciemno. Chyba że świeci księżyc. Ale on nie zawsze świeci. Czasem nie ma go na niebie.
. Gdzie wtedy jest i co porabia?

To pytanie nie daje spokoju Zohar, która postanawia odnaleźć nieobecny księżyc i przywrócić jego światło światu pogrążonemu w ciemności. Wyrusza w podróż przez nocne miasto, odważnie stawiając czoła wszystkim niespodziankom, jakie napotka na swej drodze. Będzie ich wiele: ludzie przypominający ryby, złodzieje wyglądający zupełnie jak złodzieje, księżyc w ogóle nie przypominający księżyca. Świat nocą jest zupełnie inny niż za
dnia!

"YEMAYA Królowa Mórz" | 6+
Omar jest wrażliwym i obdarzonym bogatą wyobraźnią pięciolatkiem. Lubi rozmawiać z kwiatami i z przedmiotami, z którymi zwykle się nie rozmawia. Pewnego dnia wszystkie domy w jego mieście zaczynają się rozpadać, a niebo staje się straszne. Omar i jego tata muszą uciekać przez ocean.
Ale chłopiec nie dopływa na drugi brzeg. Zamiast tego trafia do tajemniczego podwodnego świata pod opiekę potężnej Yemayi -Królowej Mórz.

"Piekło-Niebo" | 7+
Spektakl w reżyserii Jakuba Krofty to baśniowe widowisko, którego akcja rozgrywa się między ziemią, niebem i piekłem. Główna bohaterka, mama siedmioletniego Tadzia - miłośnikom muzyki klubowej znana jako DJ DAJE RADĘ -trafia do nieba. Szybko jednak uznaje, że jej czas jeszcze się nie skończył i że za wszelką cenę musi wrócić na ziemię do swojego synka. W trakcie ucieczki z zaświatów poznaje diabła, który chciałby zostać człowiekiem, archanioła, który kiedyś był człowiekiem, oraz własnego tatę,
który jest tylko połową człowieka.

"Co krokodyl jada na obiad?" | 5+
"W dawnych, bardzo dawnych czasach żył sobie jeden Słoń, a raczej Słonik. Słoniątko o nieposkromionej ciekawości..." -tak zaczyna się jedna z bajek Rudyarda Kiplinga.
Autor "Księgi dżungli" i laureat Literackiej Nagrody Nobla napisał 13 opowiadań o zwierzętach i wydał je w tomie "Takie sobie bajeczki" -książce w dowcipny i nieco przewrotny sposób odpowiadającej na dziecięce pytania o świat przyrody.

Źródło: Wrocławski Teatr Lalek
Tagi: wrocław, teatr lalek, spektakle, rodzina, dzieci
Najczęściej czytane
go to top