Ostrzeżenie meteorologiczne 1 stopnia - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa
 
Niedziela, 18 sierpnia 2019
Wybierz miasto na mapie
Ostrzeżenie meteorologiczne 1 stopnia
Data dodania: 2018-10-29 21:07:23
 Ostrzeżenie meteorologiczne 1 stopnia
Silny wiatr we Wrocławiu

IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych wydało ostrzeżenie meteorologiczne 1 stopnia dla województwa dolnośląskiego, powiat Wrocław. W związku z tym centrum zarządzania kryzysowego urzędu miejskiego we Wrocławiu informuje mieszkańców Wrocławia o możliwości wystąpienia silnego wiatru od godz. 01:00 do godz. 14:00 dnia 30.
.10.2018.

Prognozuje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 30 km/h do 40 km/h, w porywach miejscami od 65 km/h do 75 km/h z południa i południowego-wschodu.

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 80%

Prosimy mieszkańców o zabezpieczenie wszystkich przedmiotów ruchomych, znajdujących się na zewnątrz (balkony, ogródki, podwórka) oraz parkowanie samochodów w miejscach nie narażonych na spadające konary lub inne ruchome i ciężkie przedmioty. Na ulicach dostosowanie prędkości jazdy do warunków atmosferycznych.

Bezwzględnie nie szukajmy schronienia pod drzewami, słupami i liniami energetycznymi oraz lekkimi konstrukcjami, jak wiaty autobusowe i tramwajowe. W czasie burz prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i nie wchodzenie do parków.

Źródło: Wydział Komunikacji Społecznej/AK
Tagi: ostrzeżenie, meteorologiczne, 1 stopień, silny, wiatr
Najczęściej czytane
go to top