Otwarcie sezonu - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa
 
Niedziela, 18 sierpnia 2019
Wybierz miasto na mapie
Otwarcie sezonu
Data dodania: 2018-10-29 10:21:01
Otwarcie sezonu
Źródło zdjęcia: fotofolia.com
W poniedziałek 5 listopada zostaną otwarte dwa kryte lodowiska we Wrocławiu: pełnowymiarowe przy ulicy Spiskiej 1 i mniejsze w hali Orbita przy ul. Wejherowskiej 34. Na lodowiskach poślizgamy się tradycyjnie już w dwóch kierunkach.

Co pół godziny strzałka świetlna i sygnał dźwiękowy informować nas będzie o zmianie kierunku jazdy.
. Na miejscu mamy bardzo dobrze wyposażone wypożyczalnie łyżew (łyżwy od nr 26 do 47), kasków oraz dla najmłodszych czekają pomocne zwierzaki (foki, pingwiny i misie) do nauki jazdy na łyżwach.

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00, jak co roku, prowadzimy na lodowiskach zorganizowane zajęcia z nauki i doskonalenia jazdy na łyżwach dla dzieci z wrocławskich szkół. Jest to projekt miejski, który realizowany jest od kilku lat i cieszy się ogromnym powodzeniem, gdyż frekwencja na lekcjach wf w szkołach poprawiła się znacznie. Dzieci uczą się od podstaw jazdy na łyżwach, maja zapewniony sprzęt (łyżwy, kaski) i opiekę instruktorów.

Na lodowisku ORBITA instruktorzy prowadzą naukę jazdy na łyżwach dla dzieci i dorosłych. Nowością są kursy weekendowe rodzic plus dziecko oraz intensywne kursy feryjneintensywne. Aktualnie trwają zapisy do poszczególnych grup.

Źródło: Małgorzata Szafran
Tagi: lodowisko, wrocław, otwarcie sezonu, łyżwy,
Najczęściej czytane
go to top