Ostreżenie przed wichurą - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa
 
Niedziela, 18 sierpnia 2019
Wybierz miasto na mapie
Ostreżenie przed wichurą
Data dodania: 2018-10-23 11:14:14
Ostreżenie przed wichurą
IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych wydało ostrzeżenie meteorologiczne 1 stopnia dla województwa dolnośląskiego, powiat Wrocław.

W związku z powyższym CENTRUM ZARZĄDZANIA KRYZYSOWEGO URZĘDU MIEJSKIEGO WE WROCŁAWIU INFORMUJE mieszkańców Wrocławia O MOŻLIWOŚCI WYSTĄPIENIA silnego wiatru od godz. 13:00 dnia 23.10.2018 do godz.
. 08:00 dnia 24.10.2018.

Prognozuje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 30 km/h do 45 km/h, w porywach miejscami do 80 km/h z zachodu. Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 90%.

Prosimy mieszkańców o zabezpieczenie wszystkich przedmiotów ruchomych, znajdujących się na zewnątrz (balkony, ogródki, podwórka) oraz parkowanie samochodów w miejscach nie narażonych na spadające konary lub inne ruchome i ciężkie przedmioty. Na ulicach dostosowanie prędkości jazdy do warunków atmosferycznych.

Bezwzględnie nie szukajmy schronienia pod drzewami, słupami i liniami energetycznymi oraz lekkimi konstrukcjami, jak wiaty autobusowe i tramwajowe. W czasie burz prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i nie wchodzenie do parków.

Źródło: rcb.gov.pl
Tagi: ostrzeżenie, wiatr, silny wiatr, pogoda, centrum zarządzania kryzysowego,
Najczęściej czytane
go to top